گارانتی ۷ روزه بازگشت کالا

 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های اینصب بوده است و اینصب در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش را در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری به دست خریداران برساند و به بهترین نحو در محل موردنظرشان نصب گردد و مورد استفاده قرار گیرد. ضمن وجود این اهتمام، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

اگر قبل از نصب کالا به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند

یکی دیگر از خدمات اینصب ایجاد امکان انصراف از خرید بدون قید و شرط تا زمانی که کالای خریداری شده در محل مورد نظر نصب نشده است می‌باشد؛ یعنی خریداران محترم می‌توانند تا قبل از اینکه کالای خریداری شده نصب شود، به هر دلیلی و بدون هیچ هزینه‌ای از خرید خود انصراف دهند.
به منظور انصراف از خرید باید هر چه سریعتر با با مرکز پشتیبانی اینصب تماس گرفته شود. در صورتی که به هر دلیلی خریدار نتواند در زمان اعلام شده برای تحویل سفارش خود در محل مورد نظر (که در وب‌سایت اینصب ثبت کرده است حضور یابد، یا می‌تواند سفارش خود را کنسل کند و یا آدرس و زمان جدیدی(حداقل ۲۴ ساعت بعد) در وب‌سایت برای تحویل سفارش ثبت نماید.

باز کردن جعبه و نصب کالای خریداری شده تنها باید توسط تکنسین مجاز اینصب که برای تحویل و نصب کالا به آدرس موردنظر شما فرستاده خواهد شد انجام شود. در غیر این صورت امکان استفاده از گارانتی ۷ روزه بازگشت کالا یا گارانتی ۱ ماهه نصب از بین خواهد رفت. در نتیجه هنگام دریافت سفارش اجازه دهید کالا توسط تکنسین اینصب باز و نصب شود.

لازم به توجه است که هر شخص تنها دو بار می‌تواند از خرید خود انصراف دهد و در صورت انصراف بیش از دو بار امکان استفاده از “پرداخت در محل” را نخواهد داشت.

از آنجا که اینصب یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

اگر مشتری درخواست نصب نداشته باشد و پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به مرکز پشتیبانی اینصب اطلاع دهد؛ که در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس اینصب، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. ذکر این نکته لازم است که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا حتی در بسته‌بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در این حالت در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود. همچنین اگر قبل از اتمام فرصت ۷ روزه درخواست نصب کالای خود را داشته باشد، پس از اعزام کارشناس نصب نیز امکان استفاده از این سرویس وجود نخواهد داشت و صرفاً می‌تواند تا قبل از اعزام کارشناس نصب از درخواست نصب خود منصرف شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد

خریدار حتماً می‌بایست قبل از نصب، کالای خود را وارسی کند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت کالا با آنچه در وبسایت سفارش داده است یا کسری اقلام همراه کالا، از تکنسین اینصب بخواهد در حضورشان با مرکز پشتیبانی اینصب تماس حاصل نماید و موضوع را اطلاع‌رسانی کند تا در کمترین زمان بررسی و رفع شود.
بنابراین پس از تایید مشتری نسبت به عدم وجود مغایرت ظاهری و یا کسری اقلام همراه، دیگر امکان استفاده از این سرویس از طریق اعلام مغایرت وجود نخواهد داشت. کارشناس اینصب نیز صبورانه منتظر بررسی شما خواهد بود و شما را در چک کردن محصول راهنمایی خواهد کرد.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد نمی‌توان به استناد آن‌ها اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

وجود آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی و ظاهری نیز باید توسط مشتری در زمان دریافت کالا به دقت بررسی شود و در صورت مشاهده هرگونه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی از کارشناس اینصب بخواهد در حضور خریدار با مرکز پشتیبانی اینصب تماس حاصل نماید و موضوع را اطلاع‌رسانی کند تا در کمترین زمان بررسی و رفع شود.
در این صورت مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی به اینصب بازگردانده شود. همچنین مرکز پشتیبانی اینصب تمایل خریدار نسبت به ارسال مجدد یا انصراف از خرید را بررسی می‌کند و در هر صورت اقدامات لازم را نهایتاً تا ۲۴ ساعت آینده انجام خواهد داد.

 

اگر پس از نصب کالا به مشکل برخوردید

اینصب از ابتدای خرید در کنار خریداران گرامی خواهد بود و در زمان استفاده از محصول نیز همواره در کنارشان خواهد ماند. بنابراین اگر مشتری پس از نصب کالا به مشکل احتمالی برخورد کرد حتما با مرکز پشتیبانی ۲۴ ساعته اینصب تماس حاصل نماید و در صورتی که مشکل برطرف نشد، کارشناس اینصب به محل مشتری اعزام خواهد شد تا مشکل را بررسی و برطرف نماید. اگر مشکل از کالا باشد سریعاً کالا را به اینصب ارجاع خواهد داد و کالای جایگزین به همراه کارشناس نصب در کمتر از ۲۴ ساعت برای مشتری ارسال خواهد شد. اما اگر مشکل در نصب کالا باشد، در صورت تمایل مشتری مشکل برطرف خواهد شد و در صورت عدم تمایل کالای خریدار تعویض خواهد شد.

 

اگر پس از نصب کالا به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید

یکی دیگر از خدماتی که خیال مشتری را از خرید خود راحت می‌کند این است که بعد از بررسی های متعدد و نصب کالا  و در صورت عدم رضایت از خرید، مشتری می‌تواند با پرداخت هزینه رفت و برگشت کارشناس نصب، کالای خود را باز گرداند و تا کمتر از ۴۸ ساعت وجه پرداختی بابت خرید کالا را دریافت نماید.

لازم به ذکر است که اینصب به هیچ عنوان کالای نصب شده ای که توسط مشتری جداسازی شده را دریافت نخواهد کرد. بنابراین خریداران محترم باید توجه نمایند که قبل از رسیدن کارشناس نصب هیچ اقدامی در راستای جداسازی کالا انجام ندهند.

 

 

کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند مانند لوازم مصرفی خودرو دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف اینصب همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، اینصب ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.
به دلیل ماهیت متفاوت کارت هدیه، خریداری کارت هدیه مشمول هیچ‌یک از شرایط درج شده در این صفحه نیست.

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی‌شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.