گارانتی ۱ ماهه نصب

 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های اینصب بوده است و اینصب در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری به دست خریداران برسد و به بهترین نحو روی محل موردنظرشان نصب گردد و مورد استفاده قرار گیرد. ضمن وجود این اهتمام، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

بررسی دقیق محصول توسط کارشناسان اینصب قبل از ارسال کالا، به کار گیری و بهره‌مندی از کارشناسان نصب متخصص و کارآزموده، گارانتی ۷ روزه بازگشت کالا، ارائه گارانتی جداگانه و بلندمدت برای هر محصول در قالب تعمیرات رایگان و پاسخگویی۲۴ ساعته ۷ روز هفته مرکز پشتیبانی اینصب، همگی جزو تعهدات و خدمات پس از فروش اینصب بوده و به منظور اطمینان خاطر و جلب رضایت خریداران گرامی میباشد؛ اما اینصب به این مقدار هم بسنده نکرده و خدمات دیگری را در قالب “گارانتی یک ماهه نصب” ارائه کرده است.

 

گارانتی نصب مربوط می‌شود به مجموعه خدماتی که توسط اینصب پس از نصب محصول به مدت یک ماه ارائه خواهد شد تا خریداران محترم از نصب بدون نقص کالای خود مطمئن شوند. یعنی مشتریان می توانند تا یک ماه پس از خرید در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در عملکرد یا نصب دستگاه، با مرکز پشتیبانی ۲۴ ساعته اینصب تماس بگیرند تا سریعاً کارشناس اینصب به محل مورد نظر مشتری فرستاده شود و مشکل را بررسی نمایند. پس از بررسی اگر اشکالی در کالا نباشد و مشکل مربوط به نصب سخت‎‌افزاری یا نرم‌افزاری کالا باشد، مشتری میتواند در صورت تمایل کالای خود را تعویض نمایند.

 

همچنین اگر مشکل در خود کالا بود میتواند از گارانتی محصول مربوطه و تعمیرات رایگان بهره‌مند شود و در صورتی که هنوز ۷ روز از تحویل گرفتن کالا نگذشته است می‌تواند از “ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا” استفاده نماید.

لازم به تاکید است که چه در صورت تعویض و چه در صورت اصلاح نصب کالا، تمام این خدمات رایگان بوده و خریداران گرامی هیچگونه پرداختی در قبال این خدمات نخواهند داشت.