گارانتی اصالت کالا

گارانتی اصالت کالا

 

اینصب اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که اینصب برای تامین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالاها دارای اصالت برند و برچسب معتبر گارانتی هستند و بدون اینکه دخل و تصرفی در آن‌ها صورت گرفته باشد از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است. اتفاق بهتر آن‌که در اغلب موارد خودِ اینصب، کالا را گارانتی کرده و خریداران عزیز مستقیماً با اینصب در ارتباط هستند.

همچنین شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا و همکاری با اینصب را نخواهند داشت. همه ما می‌دانیم که خیلی از واردکنندگان کالا از طریق جعل برند، کالای بدون نام و نشان خود را وارد کشور کرده و اقدام به چسباندن یا حک برند تقلبی روی کالا می‌کنند. تمام این موارد توسط اینصب پایش شده و چه در مواردی که کالا وارداتی است و چه در مواردی که کالا تولید داخل است، اصالت برند را تضمین می‌کند.

 

توجه داشته باشید که همکاران اینصب شرکت‌هایی هستند که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده است. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات وارداتی ارائه شده در وب‌سایت اینصب توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. بنابراین کلیه کالاهایی که در اینصب عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت اینصب به فروش نمی‌رسد. از این رو است که اینصب اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.