ارسال رایگان

بیشترین دغدغه کسانی که برای خودرو یا مکان موردنظرشان لوازم جانبی از قبیل دزدگیر، ردیاب، دوربین و … خریداری می‌نمایند، پیدا کردن یک کارشناس نصب کاربلد، آن هم در کمترین زمان پس از خرید کالا و همچنین حق‌الزحمه‌های نامتعارف و بدون معیار برای نصب و رفت و برگشت کارشناس نصب به محل موردنظرشان است.
اینصب این دغدغه بزرگ را تبدیل به تجربه‌ای لذت‌بخش از یک خرید آسان و با کمترین اتلاف وقت و هزینه کرده است. به این صورت که شما پس از خرید اینترنتی کالای مورد نظرتان و ثبت یک آدرس دلخواه برای حضور کارشناس‌های مجرب و با دانش اینصب کمتر از ۴۸ ساعت با تحویل و نصب کامل کالایتان فاصله خواهید داشت؛ آن هم بدون پرداخت هیچ هزینه جداگانه ای برای ارسال و نصب کالا

لازم به ذکر است خریداران محترم تنها تا ساعت ۸ صبح روزی که می‌خواهند سفارش خود را دریافت کنند می‌توانند آدرس محل دریافت سفارش خود را تغییر دهند (به منظور انصراف از خرید نیز بهتر است تا همین ساعت از طریق وب‌سایت یا تماس با مرکز پشتیبانی اینصب اقدام شود). بعد از این ساعت در وبسایت امکان تغییر آدرس وجود نخواهد داشت و در صورتی که به هر دلیلی نتوانند در زمان اعلام شده برای تحویل سفارش خود در محل مورد نظرشان که در وب‌سایت اینصب ثبت کرده‌اند حضور یابند، یا می‌توانند سفارش خود را کنسل کنند و یا آدرس و زمان جدیدی(حداقل ۲۴ ساعت بعد) در وب‌سایت برای تحویل سفارش ثبت نمایند.

همچنین هر شخص تنها دو بار می‌تواند از خرید خود انصراف دهد و در صورت انصراف بیش از دو بار امکان استفاده از “پرداخت در محل” را نخواهد داشت.

لازم است خریدار هنگام دریافت سفارش خود از کارشناس اینصب کارت شنایی معتبر ارائه دهد.

کارت شناسایی حتما می‌بایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت کارشناسان اینصب امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

در صورتی که خریدار در شهرهای تحت پوشش این سرویس نیست، می‌تواند سفارش خود را با پست پیشتاز و طی ۴ روز کاری تحویل گیرد که در این صورت نیز نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ جداگانه‌ای جهت ارسال کالا نیست.

در حال حاضر این سرویس در شهر تهران ارائه می‌شود و به زودی به سراسر ایران گسترش خواهد یافت.